منو اصلی
خبرها


سفیر جمهوری اسلامی ایران در مکزیک در نشستی با نمایندگان رسانه های گروهی این کشور در مورد سیاست های خصمانه آمریکا و مسائل ژئوپلیتیک منطقه خاورمیانه گفتگو کرد.
ضمن خوشامد گویی و تشکر از حضور خبرنگاران محترم ، برای بنده مایه خوشحالی است که در جمع شما صحبتي داشته باشم و تلاش مي کنم به سوالاتی که از جامعه رسانه ای دریافت کرده ام پاسخ دهم. بسیاری از اصحاب رسانه علاقمند هستند که در مورد تحولات منطقه ما و خروج آمریکا از موافقت نامه برجام و همچنين اتفاقات بعدي مرتبط با آن اطلاعاتی داشته باشند که من از اين فرصت استفاده مي کنم و ابتدا توضیحاتی را در ابتدا خدمتان عرض می کنم و در ادامه آمادگی و وقت کافی برای پاسخ گویی به سوالات شما خواهم داشت.
 ١٩:٣٣ - 1397/09/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
ترجمه مقاله دکتر محمدتقی حسینی سفیر جمهوری اسلامی ایران که در روزنامه پرتیراژ الاکونومیستا مکزیک در تاریخ ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۷ (۲۱ نوامبر ۲۰۱۸) تحت عنوان "ایالات متحده قوانین بین المللی را تا کجا نادیده خواهد گرفت؟" منتشر شد:
مایک پومپئو وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا در گفتگویی با شبکه بی بی سی در 9 نوامبر 2018 گفت که "ایران اگر می خواهد مردمش را سیر کند باید به حرف آمریکا گوش کند". او همچنین گفت که "به نفع ایران است که به حرف واشنگتن گوش دهد در غیر این صورت مردمش تاوان آن را خواهند پرداخت". دولت آقای ترامپ نیز پس از خروج از برجام در 5 نوامبر 2018 اعلام کرد که سخت ترین تحریم ها را علیه ایران برقرار کرده است.
 ٠٦:٤٥ - 1397/09/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
در مراسمی با حضور سازمان های علمی و فرهنگی به سفیر جمهوری اسلامی ایران در مکزیک مدال افتخار "رهبری برجسته فرهنگی و اجتماعی" اعطا گردید.
در مراسمی با حضور سازمان های علمی و فرهنگی به سفیر جمهوری اسلامی ایران در مکزیک مدال افتخار "رهبری برجسته فرهنگی و اجتماعی" اعطا گردید.
 ٢٢:٤٨ - 1397/08/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
Chronology of Mossads program in 2018 to overturn the JCPOA
Chronology of Mossads program in 2018 to overturn the JCPOA
 ٠٢:٠٩ - 1397/08/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران در مکزیکوسیتی با معاون وزیر امور خارحه مکزیک
دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران در مکزیکوسیتی با معاون وزیر امور خارحه مکزیک
 ٢٠:٥٨ - 1397/08/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران با رئیس کمیسیون روابط خارجی سنای مکزیک.
در دیدار دکتر محمدتقی حسینی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مکزیکوسیتی با سناتور هکتور واسکونسلوس رئیس کمیسیون روابط خارجی سنای مکزیک در مورد تقویت روابط دوجانبه بین ایران و مکزیک گفتگو شد.
 ٠٥:١٩ - 1397/08/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
سخنرانی سفیر جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه تکنولوژی مونته ری در شهر سالتیو مکزیک
آقای دکتر محمد تقی حسینی به دعوت رئیس دانشگاه تکنولوژی مونته ری در این دانشگاه سخنرانی کرد. عنوان سخنرانی سفیر جمهوری اسلامی ایران "چندجانبه گرایی در معرض نابودی" بود. خلاصه ای از این سخنرانی ذیلا ارائه می گردد
 ٠٤:٢١ - 1397/08/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران از ایالت دورانگو
آقای دکتر محمدتقی حسینی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مکزیک به دعوت دکتر خوزه رامون انریکه اررا فرماندار دورانگو از این ایالت دیدار کرد
 ٠٤:١٩ - 1397/08/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران با رئیس کمیسیون آسیا اقیانوسیه مجلس سنای مکزیک
در دیدار دکتر محمدتقی حسینی سفیر جمهوری اسلامی ایران با خانم سناتور پینه دو رئیس کمیسیون آسیا اقیانوسیه مجلس سنای مکزیک در مورد گسترش روابط ایران و مکزیک گفتگو شد. سناتور پینه دو بر روابط مستحکم مکزیک و جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد. سنای مکزیک از توافق برجام همواره حمایت کرده است.
 ٠٣:٢٧ - 1397/08/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری روز ایران و سخنرانی در دانشگاه پلی تکنیک مکزیک
سفیر جمهور اسلامی ایران روز سه شنبه هفدهم مهرماه، با خانم مارگاریتا آگیلار سانتوس رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه پلی تکنیک مکزیک دیدار و در خصوص همکاریهای دو جانبه و امضای یادداشت تفاهم همکاری در زمینه های علمی،آموزشی و فرهنگی گفتگو نمود.
 ٠٨:٢٢ - 1397/07/27 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

                           

کلیه حقوق این سایت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران