معرفی سفیر یا نمایندگی
خبرها


دفاع رئیس اتحادیه بین المجالس از برجام
خانم سناتور کوئباس رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس سنای مکزیک و رئیس اتحادیه بین المجالس با دفاع از برجام آن را یک‌ موفقیت تاریخی معرفی کرد که نماد دیپلماسی چند جانبه است.
 ٠٨:٢١ - 1396/09/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم یکصد و پانزدهمین سال روابط ایران و مکزیک و سمینار مروری بر سیاست خارجی ایران در مکزیک برگزار گردید.
َبزرگداشت یکصد و پانزدهمین سال ارتباط ایران و مکزیک با ابتکار سفارت جمهوری اسلامی ایران در مکزیک و با همکاری کمیسیون های روابط خارجی و آسیا و اقیانوسیه مجلس سنای مکزیک در محل ساختمان تاریخی مجلس سنای این کشور برگزار گردید.
 ٠٨:٢٥ - 1396/09/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
امضای یادداشت تفاهم همکاری کشاورزی و توسعه روستایی بین جمهوری اسلامی ایران و مکزیک
یادداشت تفاهم همکاریهای کشاورزی و توسعه روستایی بین جمهوری اسلامی ایران و مکزیک در مکزیکوسیتی به امضا رسید. وزیر کشاورزی مکزیک آقای خوزه ادواردو کالسادا روبیروسا و محمد تقی حسینی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مکزیک به نمایندگی از جانب دولت متبوع خود این یادداشت تفاهم را امضا کردند.
 ٠٤:٥٢ - 1396/08/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت سفیر جمهوری اسلامی ایران در مکزیکوسیتی به مناسبت وقوع زلزله بزرگ در غرب کشور
تسلیت و همدردی عمیق خود و کارکنان سفارت جمهوری اسلامی ایران در مکزیکوسیتی را به مناسبت وقوع زلزله بزرگ در غرب کشور و جان باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان اعلام می دارم.
 ٠٣:٣٣ - 1396/08/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
تاکید رئیس کمیسیون آسیا-پاسیفیک مجلس سنای مکزیک بر گسترش روابط ایران و مکزیک
آقای محمد تقی حسینی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مکزیکو سیتی با آقای سناتور تئو فیلو تورس رئیس کمیسیون روابط خارجی آسیا- پاسیفیک مجلس سنای مکزیک دیدار و درخصوص راههای گسترش روابط دوجانبه میان ایران و مکزیک به رایزنی پرداخت. سفیر جمهوری اسلامی ایران در این دیدار ضمن اشاره به روابط دیرینه و توام با احترام ایالات متحده مکزیک و جمهوری اسلامی ایران گفت مایه خرسندی است که روابط دو کشور در زمینه های اقتصادی، فرهنگی و بین المللی گسترش قابل توجهی یافته است و در عین حال موقعیت های زیادی برای افزایش همکاری دو کشور وجود دارند که بایستی با تلاش مشترک آنها را به مرحله اجرا رساند
 ١٨:٥٩ - 1396/08/18 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر