پیام سفیر

خبرها


تسلیت دولت مکزیک به مناسبت حادثه غم انگیز سقوط هواپیمای مسافری
دولت مکزیک با صدور پیامی که در اختیار سفارت جمهوری اسلامی ایران در مکزیکوسیتی قرار گرفت، حادثه غم انگيز سقوط یک فروند هواپیمای مسافربری متعلق به خطوط هوائی آسمان در مسیر تهران به یاسوج که موجب جان باختن تعدادی از هموطنانمان گردید را تسلیت گفت.
 ١٩:٠٦ - 1396/12/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم پنجاه و یکمین سالگرد پیمان تلاتللولکو در مکزیکوسیتی برگزار شد
مراسم پنجاه و یکمین سالگرد پیمان تلاتللولکو برای ایجاد منطقه ممنوعیت سلاح های هسته ای در آمریکای لاتین توسط سنای مکزیک و دبیرخانه سازمان ممنوعیت سلاح های هسته ای(اوپانال) در آمریکای لاتین در شهر مکزیکوسیتی برگزار گردید. در این مراسم علاوه بر دبیرکل اوپانال و سناتور روخاس رئیس کمیسسیون روابط بین الملل سنای مکزیک دکتر محمدتقی حسینی سفیر کشورمان در مکزیک و تعدادی از صاحب نظران در زمینه خلع سلاح و کنترل تسلیحات سخنرانی کردند.
 ٠١:٥٣ - 1396/11/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
متن سخنرانی جناب آقای دکتر محمد تقی حسینی سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در مکزیک به مناسبت مراسم روز ملی 19 بهمن - مکزیکو سیتی
از همه شما به خاطر حضور در جشن روز ملی جمهوری اسلامی ایران سپاسگزاری می کنم. همچنین از جناب آقای آلوارز فونتس مدیرکل آفریقا و خاورمیانه وزارت روابط خارجی مکزیک که به نمایندگی از سوی آن وزارتخانه در این جاسه حضور دارند تشکر می کنم.
 ١٩:٠٨ - 1396/11/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مکزیک
مراسم بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در مکزیکوسیتی برگزار شد. در این مراسم جمع زیادی از مقامات سیاسی و اقتصادی مکزیک، سفرا و دیپلمات های خارجی، محققان و اساتید دانشگاه، اصحاب فرهنگ و رسانه و ایرانیان مقیم مکزیک حضور داشتند. آقای دکتر محمدتقی حسینی سفیر کشورمان در مکزیک طی سخنانی با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت انقلاب اسلامیِ ایران در سال 1357 فصل جدیدی را بر پایه مردم سالاری و اراده ملت در تاریخ کشور ما گشود.
 ١٩:٠٣ - 1396/11/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری ماه فیلم جمهوری اسلامی ایران در مکزیکوسیتی
پیرو هماهنگی های به عمل آمده بین سفارت جمهوری اسلامی ایران و نهادهای فرهنگی مکزیک ماه فیلم ایران از تاریخ 13 بهمن تا 5 اسفند در موزه ملی فرهنگهای ملل برگزار می گردد.
 ١٩:٣٤ - 1396/11/06 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر